AEG ProSteam L7FBE48SC

Tahle pračka se opravdu řadí mezi špičku a kvalitu. Tomu také napovídá ocenění Produkt roku 2018. Řadí se mezi předem plněné pračky a má mnoho užitečných funkcí, takže tohle ocenění dostala právem. Výrobce zaručuje nádherně čisté, měkké a svěží prádlo. Díky inovativním technologiím ještě ušetříte jak na spotřebě energií, tak i na žehlené. Protože pára na konci programu omezí mačkání a zbaví vaše prádlo nechtěných bakterií.
žena v pračce
Úspora
Jak už bylo zmíněno, ušetří Vám spoustu energií než stará pračka. A dnes se každá koruna přeci počítá. Je vybavena technologií ProSence, která zváží váhu vloženého prádla a následně upraví délku časového programu, což výrazně šetří čas, protože u některých levnějších praček tato technologie není. Potom určitě nechcete čekat kvůli například třem kusům tkaniny celou dobu, jako by byla pračka plná až po okraj.
Měkkost prádla
Tímto se dostáváme k další chytré funkci a tou je SoftPlus. Její hlavní funkcí je, aby se vložena aviváž dostala do každého kousíčku prádla. Možná si říkáte, že je to blbost, ale není tomu tak. U některých strojů zůstane nějaké část na dně nalévací nádoby a navíc se dostává k prádlu nerovnoměrně. Takže je možné, že horní část například trička bude vonět více než spodní, kam se aviváž vůbec nedostala. To se Vám určitě s touto pračkou nestane.
ovládání pračky
Ušetříte na žehlení
Co to vlastně znamená slovo ProSteam, které je v názvu? Skutečně je odvozeno od páry a té se také tento další program věnuje. Nechce se Vám žehlit, nebo prostě chcete dělat něco jiného? Tak přesně proto je tvořena tato technologie. Na konci každého programu se spustí parní program, který výrazně omezí mačkání a osvěží celkový vzhled vloženého prádla.Právě proto si ji pochvalují zákazníci, kteří si tento produkt zakoupí. S tím souvisí i program Eco TimeSave, který opere až 3 kg za neuvěřitelných 20 minut a to je opravdu málo.