Do Chorvatska levně pohodlným autobusem

Plánujete si dovolenou a Česká republika vás ovšem zrovna dvakrát neláká? Nemáte ale vlastní auto a a i přesto rádi byste se podívali k moři, ovšem co nejblíže vaší domovině? Letenky jsou pro vás ovšem cenově nedostupné nebo se létání bojíte? Pak zvolte autobusovou dopravu a máte problém vyřešen.
zájezdový bus
Moře nemusí být drahé, stačí jen vědět, jak můžete ušetřit. A právě autobusová doprava podstatně sníží vaše náklady na tuto zahraniční dovolenou. Nemusíte se dopředu děsit nepohodlí, nedostatku zastávek a rozlámaných zad po příjezdu na vaši dovolenou. Naopak pokud si zvolíte vhodnou dopravu a využijete služeb , čeká na vás opravdové pohodlí a maximální servis, o kterém se vám ani nesnilo. Několikahodinové cestování autobusem k moři tak pro vás už vůbec nebude muset být noční můrou a třeba si tento způsob cestování oblíbíte.

Vydejte se poznávat krásy Dalmácie pohodlným autobusem, který vás dopraví na různá zastávková místa v této oblasti. A zarezervovat si včas ubytování už bude hračka.
Servis poskytovaný v autobuse
o Pohodlná polohovatelná sedadla
o Prodej studeného i teplého občerstvení
o WC a klimatizace
o Wifi připojení
o USB dobíjecí zásuvky
o LCD displeje na promítání filmů
o GPS monitoring cesty
chorvatsko dalmácie
Vaše cesta do cílové destinace tak proběhne v maximálním bezpečí a v příjemném pohodlí. Navíc také díky široké nabídce služeb vám tak při cestování s oblíbenou dopravní společností nebude nic chybět. V autobuse si třeba pohodlně zasurfujete po internetu, přečtete knížku nebo shlédnete zajímavý film. Už se nebudete muset obávat vybití vašich elektronických zařízení při cestě autobusem, a to díky dobíjecím zásuvkám. Tento způsob dopravy na vaši dovolenou k moři si určitě oblíbíte, a to nejen kvůli jeho výhodné ceně, ale i kvůli dalším aspektům. Tak vzhůru k Jadranu.