Každé dítě o tom sní

Spát na patrové posteli je zážitek, na který děti jen tak nezapomenou. Snad každé dítko si přeje zažít ten zážitek a spát na patrové posteli.

Velkou výhodou je úspora místa
Patrové postele mají hned několik výhod. Jejich velkou předností však zůstává úspora místa. Nezabírají tolik místa, protože máte hned dvě lůžka nad sebou. Báječně využitý prostor. Díky tomu se vlezou i do menších pokojíků. Vhodné hned pro dvě děti.

spaní

Dvoulůžko v prostoru pro jedno lůžko

  • Velikost 90×200 je velice variabilní. Vhodná pro menší i větší děti.
  • Nábytek je vyráběn z masivu borovice. Díky tomu máte jistotu, že dlouho vydrží, bude odolný a zároveň se jen tak nezničí. Jeho dlouhá životnost jen dokazuje kvalitu přírodního materiálu.
  • Pusťte k sobě do domova kousek opravdové přírody. Masiv borovice je vhodný do malých i větších dětských pokojíčků .

Patrová postel jako zážitek i pohodlný spánek

Při pohledu na patro se vůbec nemusíte obávat odolnosti nebo výdrže. Každý produkt je pečlivě odzkoušen, je vyroben z těch nejlepších a nejkvalitnějších materiálů a má vysokou odolnost. Navíc horní část není horší na spaní, jak by se na první pohled mohlo zdát. Naopak nahoře je dostatek místa a celého prostoru. Navíc je pro děti báječným zážitkem spát v patře. Ve spodní části se naopak děti cítí bezpečně a mají z lůžka jakýsi bunkr.

dětská postel

Dřevo je přírodní materiál, který není nijak závadný. Naopak neobsahuje žádná lepidla, syntetické látky ani žádné jiné podobné nežádoucí prvky. Je čistě přírodní, bez umělých látek, z kvalitního borovicového masivu.
A jak doladit dětský pokojíček k dokonalosti? Díky různým barvám a odlišným dekorům. I tento výrobek může mít různé barevné odstíny. Vyrábí se ve verzi bílé lakované, přírodní, grafit, buk, dub, olše, calvados a ořech. Díky tomu splní náročné představy na estetický vzhled. Doladit si lůžko můžete ke stávajícímu nábytku v pokojíčku nebo ložnici.
Splňuje část estetickou a obzvláště praktickou, díky úspoře místa.