Kouzlo s úsměvem a dovádění

Blíží se velký den vaší ratolesti a vy už teď přemýšlíte nad oslavou. Co všechno by jste měla zařídit, aby se vašemu dítěti oslava líbila a byli na ní spokojení i kamarádi, které si pozve?

Tak ze všeho nejvíc by bezpochybně neměl chybět narozeninový dort. Bez dortu se oslava neobejde. Všechny děti mají rády sladké a s takovým dortem nikdy nešlápnete vedle. Určitě se svého dítěte zeptejte, jaký by chtěl dort. CO by na něm mělo být. Třeba nějaký velký dinosaurus, nebo auta, pokud víte co vaše dítě baví tak dort nechte jako překvapení. Dále by jste měli mít nějakou organizaci oslavy nebo plán. Příchod hostů s dárky můžete dát hned na první místo. Potom můžete nechat volnou aktivitu na dětech ať se spolu pohrají a dovádějí. Dále by vám na oslavě neměla chybět výzdoba. Balónky nafouklé héliem, číslo s balónků. Taky můžete koupit party čepičky, které si děti nasadí na hlavu.

kouzlení

Taky by neměla chybět hudba. A proč? Mít jen tak tichou, poklidnou oslavu není nic pro děti. Správný výběr hudby vám naladí tu správnou atmosféru, pokud máte možnost tak můžete i využít karaoke a děti si můžou zazpívat. Měli by jste mít přichystaný nějaký program pro oslavence a kamarády. Třeba to karaoke, dále můžete vymyslet spoustu her. Jako je skákání v pytli, přetahovaná, házená na koš s odměnou, skládání puzzle s fotkou oslavence, opravdu můžete vymyslet cokoliv.

balonky

Příjemný den oslavy můžete taky zpestřit kouzelníkem pro děti https://www.vaskouzelnik.cz/kouzelnik-pro-deti. Děti se rádi smějí a zkoumají. To samé i dospělí, jak to vlastně ten kouzelník dokázal, v čem je ten trik? Děti se s kouzelníkem naučí kouzlit a taky modelovat zvířátka s balónků. Já se přiznám a vždycky mě fascinovalo jak kouzelníci udělali s dlouhé nudle(balónku) třeba pejska, myš, kočičku. Já bych dokázala tak udělat hada 😀 a to by bylo veškeré mé dílo.