Masáž, kterou nemáte možnost zažít každý den

Přejete si prožít změnu a vyzkoušet něco pro vás nepoznané a současně vzrušující? Máte příležitost toho dosáhnout, a to na erotické masáži Praha 10, kde si vás vezme do péče masérka a na nějaký okamžik vám ukáže, jak je otevřenost k vlastní intimitě nepopsatelná. Změňte tedy vaše dosavadní rituály a vydejte se vpřed novým možnostem. A to třeba i na masáži, která má s tou obyčejnou hodně málo společné.

nahá žena

Erotika a vábení jdou ruka v ruce

Přání, jakým je užívání fyzické rozkoše i v době, kdy nemáte žádnou partnerku – není zcela nesmyslné. Na erotické masáži se můžete těšit na řadu vábivých doteků, a to nejen vašich ztuhlých svalů. Je načase poznat smyslnost masírování v doprovodu erotiky, které vám bude nanejvýš příjemné. Přítomnost nahé masérky nepochybně oceníte a necháte se unášet jejím způsobem uvolnění svalů a odreagování od nahromaděného napětí ve vaší mysli.

Oblíbená část – sprcha

Zajímavostí na tyto masáži je právě její začátek. Ten zahrnuje společnou sprchu s masérkou, kterou si sami můžete vybrat z nabídky a taktéž i druh masáže, která bude svým průběhem lákavá. Jejím prvotním úkolem je postarat se o to, aby se zákazníci maximálně uvolnili a rovněž i navázali blízký kontakt s jejich masérkou.

ženská prsa

Je potřebné si uvědomit, že salon neposkytuje žádné přímé sexuální služby. Užijete si ovšem celý průběh masáže od začátku až po její finální část, a to i díky orgasmu, který vám masérka umožní prožít.

Důmyslná strategie ručního vyvrcholení

Na erotické masáži je nezbytné vyhnout se spěchu. Všechny tahy a techniky, které se zde provádějí mají svůj čas a samozřejmě i důvod, který vám umožní lépe (a tedy více intenzivně) prožít orgasmus v samotném závěru každé masáže. Svěřte se do rukou vaší masérky a poznejte, jak kvalitní může být orgasmus, pokud se na něho jednoduše nespěchá.

Tato technika se ovšem provádí pouze ručně a bez další iniciativy vaší masérky. Spokojeni s ní ovšem budete na sto procent.