Neválejte věci po místnosti

Ono známé nerudovské Kam s ním můžete prožívat nejen v domácnosti, ale také v kancelářích, na recepcích, v čekárnách, nebo v jiných místnostech, kde je nutné si odložit. I když nejde o slamník, ale o oblečení, které je v danou chvíli nadbytečné, mnohdy stojíte nad tak obyčejným problémem bezradně.

Bez věšáků by to nešlo.

· Když vezmete v potaz veřejná místa, vždy se rozhlédnete, kam pověsit kabát, nebo bundu . Kam odložit klobouk, nebo deštník. Vejdete do kanceláře, nebo do ordinace lékaře, a hned byste si nejraději odložili svršky, abyste je nemuseli třímat v ruce. Šikovné stojaté věšáky Vám přijdou vhod. Jsou připraveni Vám poskytnout útočiště pro Vaše svršky.

klobouk na věšáku

· Stejně tomu tak je i v místnosti, která je takovým malým předsálím, než vejdete do kanceláře, ve které se konají, např. pohovory a konkurzy na pracovní pozici. Přece byste před komisi neusedli s kabátem na kolenou! Jak by to vypadalo.
Samozřejmě by se dalo tímto způsobem pokračovat v mnohých situacích. Důležité je, že obyčejný stojatý věšák Vám odpomůže od plných rukou. A neplatí to jen na veřejných místech.

· Kolikrát přijdete domů celí unavení z práce a na každém kroku potkáte bundu, sako, kalhoty. To není zrovna ta uvítací četa, kterou byste chtěli vidět, viďte? Kdyby ale hned na chodbě postával sluha, který nemluví a je celý kovový, nebo dřevěný, to by stačilo. Stojatý věšák je ten, který zabezpečí prostor proti nepořádku a povalujícím se věcem.

talár na věšáku

· On i takový němý sluha je výtečný v ložnici, nebo v kuchyni. Zbavili byste se obložených židlí věcmi, které má Váš partner připravené k rannímu odchodu do práce. Přece by Vás brzy ráno nebudil oblékáním se v ložnici. To je jasné. A Vy byste si mohli den předtím v klidu povečeřet u jídelního stolu na židlích, které nejsou v obležení partnerových svršků připravených na ráno.

Takže uvažujte o tom, jestli Vám někde nechybí tak výtečný pomocník, jako je věšák, nebo němý sluha!