Nezapomenutelná prázdninová dovolená!


Cestování do zahraničí je tento rok poněkud náročnější, než jak tomu bylo v minulých letech. To nám na druhou stranu dává skvělou možnost objevovat krásy naší republiky, a že jich je opravdu mnoho! Jednou z turisticky nejnavštěvovanějších oblastí České republiky je jižní Morava, jež návštěvníky láká svou přenádhernou přírodou, dechberoucími panoramaty, výborným jídlem a především skvělým vínem. Co všechno zde tedy můžete zažít?

Perfektní terén pro výlet na kola

Jestliže jste sportovní nadšenec a baví vás cyklistika, pak je tato část České republiky to pravé pro vás. Terén je zde mírný a krajina není nikterak hornatá, cyklistickou dovolenou zde zvládne i začátečník či ne příliš zkoušený cyklista. Tato oblast je rovněž velmi vhodná pro výlety na kole s dětmi.

relax při masáži

Nechte se hýčkat

Pokud toužíte po odpočinku, ubytujte se vewelness hotelu lednice, kde se budete cítit jako v ráji. Hotel nabízí luxusní spa, ve kterém zapomenete na veškeré starosti a plně si vychutnáte chvilky zaslouženého klidu a relaxu. Načerpat síly můžete například v saunách, kterých je v hotelu hned několik, či vířivce. V nabídce je rovněž možnost objednání masáže, při které se skvěle uvolníte.

V tomto hotelu rovněž naleznete stylové pokoje spolu s výbornou restaurací, kde si jistě pochutnáte na výborném jídle a pití.

Okolí Lednice

Tato oblast je známá po celé Evropě především pro Lednicko-valtický areál, jež je zapsán na světovém a kulturním dědictví UNESCO. Areál se rovněž pyšní přenádherným zámkem, jehož návštěvu byste rozhodně neměli vynechat.

odpočinek v saune

Návštěva jižní Moravy se neobejde bez tradičního koštu vína, jež je v této oblasti tradiční. V okolí se nachází spoustu vinných sklípků, kde vás přivítají jejich majitelé a vy si budete moci vychutnat skvělé víno spolu s vynikajícím sýrem a čerstvým chlebem. Nezní to jako perfektní zakončení dne?