To nejlepší pro Váš bazén

Jakmile si pořídíte na zahradu bazén, je důležité si také pořídit kvalitní a spolehlivé přípravky pro úpravu a údržbu bazénové vody. Už při prvním napouštění bazénu byste měli za pomocí testeru zkontrolovat kvalitu napouštěné vody. Hlavně zjistit hodnoty PH vody, které jsou důležité pro další správné fungování chlorových přípravků. Pokud jsou tyto hodnoty v nerovnováze, je zapotřebí je ihned srovnat do správné výšky.

hračka

V případě vysokých hodnot se totiž může stát, že se Vám v bazénové vodě začnou objevovat řasy a to by mohl být dost zásadní problém. Proto pokud zjistíte, že jsou tyto hodnoty vysoké, použijte ihned přípravek PH minus, abyste tyto hodnoty srovnali. Samozřejmě, pokud jsou hodnoty nízké, je potřeba je naopak zvýšit přípravkem PH plus. V jakých hodnotách se tento faktor nachází ve Vaší bazénové vodě, zjistíte díky testeru, jak již bylo výše zmíněno.

Tester Vám samozřejmě ukáže i další důležité ukazatele kvality vody. Tím asi nejdůležitějším hned po hodnotách PH vody je samozřejmě obsah aktivního chloru v bazénové vodě. Ano, chlor je základním přípravkem pro úpravu bazénové vody, udržuje ji ve vysoké kvalitě vhodné ke koupání a zbavuje ji všech zárodků mikrobů a bakterií, které by mohli způsobit tvorbu řas ve Vašem bazénu.

kruh

Nejrůznější chlorové přípravky ať už tabletové či kapalné, najdete v naší široké nabídce bazénové chemie. Samozřejmě i přípravek PH mínus u nás naleznete v několika možných variantách a to jak v kapalném stavu tak také jako granulovaný přípravek a to v různě velkých baleních. Nezapomínejte také na pořízení kvalitního testeru, který pro Vás máme připravený také v tabletové a kapalné formě, ale také jako testovací proužky. Díky našim přípravkům bazénové chemie bude péče o Váš bazén a hlavně o bazénovou vodu jednoduchá a rychlá a Vy si budete moci užívat jen vodních radovánek se svou rodinou.