Využijte pronájmu dodávky pro váš cyklistický výlet


Cyklistika je báječný sport a rozhodně nemusí jít o vrcholovou formu. Bohatě postačí, když občas na kolo usednete po pracovní době a jedete se prostě jen tak projet do parku nebo do lesa. Co je však mnohem lákavější, je uspořádání cyklistické dovolené. Teď vás možná napadá, že na dovolené to bude jen samá dřina, a jezdit na kole celý týden od rána do večera, to si rozhodně můžete odpustit, ale takto to vůbec nemáme v plánu, chceme na to jít jinak.

zámek Červená Lhota

Dodávka jako pohotovostní vůz a společník

Pronajměte si vůz z půjčovny dodávek Praha https://www.rentcarservice.cz/pujcovna-dodavek-praha a využijte jej jako společníka pro přepravu do míst, kde si chcete na kole zajezdit jen tak pro radost. V tom se bude toto pojetí cyklo dovolené lišit od dálkových jízd. Docela jednoduše naložíte kola do zavazadlového prostoru nebo na přívěsný vozík s plachtou a vydáte se s vozem z Prahy třeba do Třeboně. Zajistíte si tu ubytování v některém z hotelů či penzionů (můžeme vám doporučit někde v blízkosti lázní Aurora) a další den si projedete některou z cyklotras, co vás osloví, například k rybníku Vítek, k rybníku Rožmberk, ke Staré řece, k dolnímu toku Nežárky či k Nadějské rybniční soustavě.

vodopád v přírodě

Další den se můžete s dodávkou přesunout do Novohradských hor a prohlédnout si na kole Terčino údolí s úchvatným umělým vodopádem a další den zavítáte do Loučovic či Vyššího Brodu, odkud vám doporučujeme jízdu na kole podél Vltavy až do Českého Krumlova nebo do Zlaté Koruny a ke zřícenině hradu Dívčí Kámen. Všechny uváděné trasy jsou lehké, vhodné i pro cyklistické začátečníky a seniory, a dodávka vám tu poslouží tak, že se nebudete cítit „servaní“ a uštvaní. To přece není cílem dovolené, stát se otrokem sportu, ale naopak je důležité sport si zamilovat jako vhodnou formu pohybu a možnost také vidět přírodní krásy kolem nás. A těch je v naší zemi mnoho, tak se vám dodávka může hodit pro více takových cyklistických výletů.