Hypotéka pro podnikatele a co vědět

Jako podnikatel samozřejmě můžete zažádat o hypotéku. V čerpání hypotečního úvěru máte dvě možnosti. Jako první máte nárok na čerpání hypotéky klasické. A to znamená na vlastní bydlení a můžete zažádat jako živnostníci nebo podnikatelé. Anebo jako druhá možnost využít úvěr na pořízení nemovitosti a využit ji k podnikatelské činnosti. pokud jako podnikatel chcete získat klasickou hypotéku musíte splnit několik základních podmínek. Asi ta nejdůležitější je prokazování vašich příjmů. Jediný rozdíl mezi běžným zaměstnancem a vámi je ten, že vy se budete muset prokazovat daňovým přiznáním.

hypotéka a peníze

A skoro všechny banky požadují daňové přiznání za poslední dvě období. Takže musíte nejméně dva roky úspěšně podnikat. Banka potřebuje pro posouzení hypotečního úvěru vaše příjmy. Potřebuje vědět, jak se vaše příjmy vyvíjejí a jestli jsou dostatečně stabilní. Je důležité a na to si dávejte pozor, abyste při žádostech nepředkládali výpisy, které mají snížené základy daně. To si nechte na později. Takže pokud o hypotéku pro podnikatele https://nebankovnihypoteky.net/hypoteka-bez-dolozeni-prijmu-podnikatelsky-uver/ opravdu stojíte dejte si na podmínky pozor. Vaše zisky nesmí být ztrátové. To je však pochopitelné. Žádné úspěšné podnikání není v mínusových číslech. V žádném případě nemějte žádné nedoplatky na zdravotním, či sociálním pojištění.

hypotéka

A také potřebujete co nejvyšší základ daně. Takže si dejte pozor na váš odpočet výdajů. Snažte se uvádět co nejskutečnější údaje. Banka potřebuje mít detailní přehled o vašich příjmech a výdajích. Při těchto žádostech se opravdu vyplatí být co nejvíce upřímný. Stejně by se vám tento přístup v budoucnu jen vymstil. Pro koho je toto nevýhodné jsou OSVČ, protože ti využívají paušály. Ale určitě nezoufejte. Ve většině případů si s tím banky lehce poradí. Pokud si s něčím nevíte rady, nebo si vůbec nejste jistí, vyhledejte hypotečního poradce. musíte prokázat zaplacení daní z příjmu. Také to, že jste v pořádku s finančním úřadem. A nic mu nedlužíte. Výpisy z účtu a pokud poskytujete pronájem, tak nájemní smlouvu http://www.vodarenska.cz/divize-trebic/smlouvu-o-dodavce-pitne-vody-a-odvadeni-odpadnich-vod a vlastnický list k nemovitosti. Přeji ať vám vaše žádosti co nejrychleji schválí.