Jak vybrat vhodný dárek pro miminko

Máte ve svém okolí kamarádku či kolegyni z práce, které se brzy narodí miminko? Lámete si hlavu s tím, jaký dárek jí koupit? Každý vždycky kupuje dárek pro miminko, jako takové, které se má narodit. Maminka si však dárek taky zaslouží, přeci jen musela předvést pořádný výkon a narození dítěte je úžasná chvíle pro všechny. Pokud ji chcete potěšit a nechcete být jako ostatní, udělejte radost jí. Určitě jí potěší kosmetika určená pro její tělo po porodu nebo nějaký drobný šperk. Pokud se jedná o vaší, nějakou opravdu blízkou kamarádku, určitě ji znáte a tak nebude těžké vymyslet něco originálního.
pokojíček pro novorozenou holčičku

Pokud stále přemýšlíte nad tím, co koupit pro miminko, tak toho máte na výběr opravdu mnoho. Pokud ale nechcete, aby se čerstvé mamince doma sešlo šest dudlíků nebo spousta bodíček v malé velikosti, poraďte se s ní. Nebojte se toho, určitě více ocení něco, co užije, než co by se jí doma jen povalovalo. Můžete nakoupit různou dětskou kosmetiku, malé hračky, bodíčka či jiné drobné oblečení.
těhotná u kolébky

Plenkami také rozhodně nic nezkazíte.

Pokud jste trochu zručnější a zvládněte nějaké rukodělné výrobky, tak maminka určitě nepohrdne třeba ušitou zavinovačkou, hnízdečkem, obalem na očkovací průkaz nebo plenkovníkem. Velmi oblíbené jsou v současné době také dárky se jménem, konkrétně tedy různé klipy na dudlíky, chrastíka či kousátka, kde je uvedené jméno miminka. Nebo třeba pokud pletete či háčkujete, tak můžete něco vlastního vyrobit. Takové dárky potěší snad každého.

Velkým hitem ale posledních pár měsíců jsou také milníkové kartičky, které jsou skvělým doplňkem pro dokumentaci těch nejdůležitějších okamžiků miminka právě v prvních letech, jedná se na příklad o první úsměv, první příkrm, první, druhý třetí a další měsíce. Maminka si tak může miminko fotit a následně pak zakládat do alba. Je to krásná vzpomínka.