Vybíráte sedací soupravu? Vsaďte na českou kvalitu.

Vytvořit si v obývacím pokoji pohodlný a útulný kout pro sledování televize či pro odpočinek znamená především vybavit ho kvalitní sedací soupravou. Při jejím výběru rozhoduje řada aspektů. Naštěstí dnes nejsme odkázáni na rozlehlé haly kamenných prodejen, v nichž není snadné se orientovat.  Na internetu najdeme řadu e-shopů s nábytkem, jejichž přehledně zpracované stránky nám usnadní volbu vysněné sedací soupravy.
tyrkysové doplňky
Pevné nebo rozkládací

Přespí u vás občas návštěva? Nebo máte v pokoji málo místa a potřebujete spací kout přes den uklizený? Pak si pořiďte některou z široké nabídky rozkládacích pohovek, které skloubí moderní estetický tvar s komfortním odpočinkem, neboť díky kvalitnímu provedení dokonale nahradí postele. V jejich úložných prostorech lze uschovat lůžkoviny, jsou tedy praktické zvláště pro menší byty.
Barva – trendy nebo klasika?

Jste-li příznivcem barevných akcentů v interiéru, můžete si vybrat z pestré škály jednobarevných i dvoubarevných sedacích souprav. Pokud dáváte přednost nadčasovým, méně výrazným nuancím, které se skvěle kombinují s nábytkem a ostatními doplňky, sáhněte po bílých, černých, šedých či hnědých odstínech.
svícen na stole
Textil versus kůže

Zvolíte-li látkové potahy, výrazně snížíte náklady na pořízení sedačky. Textilní povrch je hřejivý, ale jeho nevýhodou může být obtížnější údržba. Potahy z eko či pravé kůže vypadají elegantně a luxusně, vyžadují však pravidelnou údržbu čisticími přípravky a na dotek chladí.
Klasické či rohové

Při zařizování pokoje moderní sedací soupravou bereme v úvahu především prostorové možnosti. Záleží na tom, zda je váš obývací pokoj dost velký pro umístění rohové soupravy nebo vás jeho rozměry přimějí zakoupit klasickou sedačku, doplněnou případně křesly. Sektorové sedací soupravy, které nabízí český výrobce nábytku, poskytují značnou rozměrovou variabilitu. S nimi si můžete vytvořit odpočinkový kout na míru s odbornou montáží přímo na místě.

Zvolte možnost rychlého a pohodlného nákupu online za atraktivní ceny a bez zbytečných starostí s přepravou. Příjemným bonusem jsou slevy a doprava zdarma.