Křemík pro zdravé kosti

Různé bolesti každý z nás vnímá jinak. Někdo má tento práh citlivosti větší, jiný menší. Ale to neznamená, že bychom to měli podceňovat.

Bolest a nemoc kostí a kloubů nás většinou provázejí až ve vyšším věku. Ale tomu se dá též předejít. Jak? Měli bychom se více zajímat, co je pro naše tělo po celý život důležité a prospěšné.

Mnoho stopových prvků, které jsou pro naše zdraví velmi důležité, tak nějak podceňujeme, nepřemýšlíme o tom…

Když se řekne KŘEMÍK – co o něm víte? V stručnosti vás s ním seznámíme. Tento stopový prvek – minerál, který je velmi důležitý pro všechny pojivové tkáně v našem těle.je v naši krvi obsažen formou kyseliny ortokřemičité, která je důležitá pro pojivové tkáně, jako jsou kosti, tvorbu kolagenu, zdravou pružnou kůži, šlachy, srdečnici, průdušnici, zdravé vlasy i celkové ochlupení těla, nehty a má samozřejmě velký vliv na náš celkový metabolismus.

energie života

V dnešní době trend mít krásnou a štíhlou postavu nutí mnohé lidi vyhledávat různé diety nebo mají určitý styl života, například spěch a neustálý stres. A to vše může být i příčinou, že nemají dostatečnou a vyváženou stravu. A to může mít za následek i nedostatek křemíku a následné choroby.

Převážně u žen od věku 40 – 65 let, se začíná projevovat řídnutí kostí – osteoporózy. Ale týkat se to může i mužů.

Co se týká prevence tohoto onemocnění a léčení, zde je důležité kromě dostatečného příjmu vápníku a křemíku, aby s ním byl dostatečný příjem vitamínu D a K (K1 je obsažen hlavně v listové zelenině, rajčatech, luštěninách a jiné zelenině).

Pokud se domníváte, že máte slabou imunitu nebo máte například časté zlomeniny, po vyšetření a doporučení lékařem, si nedostatek křemíku, který je pro Vaše zdraví velmi důležitý, můžete koupit ve formě super potraviny – křemeliny účinky, která Vám dostatek křemíku pro Vaše zdravé kosti zajistí.

křemelina

O této nabídce přírodního a hlavně dobře vstřebatelného křemíku se dozvíte všechny podrobnosti na našich webových stránkách.