Mexické speciality

Máte chuť vyzkoušet, jak chutná Mexiko? Nyní máte možnost. Několikrát do roka nabízí nejmenovaný diskontní řetězec mexické speciality. Můžete se přenést do této země a ochutnat jejich kvalit.
 mexická kuchyně
Co můžete ochutnat?
 
Nabídka zahrnuje různé speciality mexické kuchyně. Záleží pouze na vašich chutích, zda si vyberete velice pikantní jídlo nebo raději jemnější. Mezi ně patří například: různé plněné tortilly, kuřecí maso s chilli omáčkou, mexické pizzy, salám na mexické způsob (s olivami, s papričkami Jalapeno a další), jogurty na mexický způsob, wrapy, pikantní zeleninová pánev, pikantní sýry, tortilly, taco kukuřičné placky, salsa, taco omáčky, Burrito tortilly, Fajita wrapy, chilli fazole, peperoni, Chilli con carne, mexický kukuřičný snack, salsa dipy, tortilla chipsy, papričky Jalapeňos. Nechybí samozřejmě ani alkoholické nápoje: světlé pivo s příchutí Tequily a také Tequila. Produktová nabídka je opravdu rozmanitá. Můžete si okořenit svoje jídlo speciálním kořenícím přípravkem a přenést se do Mexika.
 mexické burrito
Cena a kvalita
 
Cena takových produktů je opravdu zajímavá. Lze je pořídit v řádech několika desetikorun. Záleží na druhu a také na velikosti balení. Ceny mohou být od 19 Kč. Kvalita produktů je dobrá. V tomto nejmenovaném diskontu mám osobní zkušeností s tím, že kvalita je výborná. Nesmíte určitě očekávat takovou chuť jako byste byli v Mexiku. Tyto nabídky jsou několikrát ročně a můžete je tedy využívat dle libosti. Není potřeba se zásobit na dlouho dobu.
 upravené nachos
Pokud máte rádi pikantní pokrmy, tak neváhejte ani chvíli. Stačí si koupit pár surovin, věnovat trochu času přípravě dobrého jídla. Následně si nachystejte hezký stůl na večeři a udělejte si krásný večer, který můžete ozvláštnit mexickými ozdobami a kloboukem. Pusťte si nějakou hezkou hudbu a bude vám dobře. Zpestříte si pracovní týden a pokrmy vám pomohou ochutnat něco jiného. Mexické jídlo není špatné a říká se, že trošku ostřejšího neuškodí. Je dobré ochutnávat speciality jiných zemí. Vyzkoušejte i Tequilu, ale nepřežeňte to, aby vám nebylo druhý den zle. Přeji dobrou chuť!