Netrapte se v malém bytě se sousedy

Pořiďte si vlastní bydlení! Mít krásný vlastní pozemek kousek za městem. Kolem lesy, tráva, pole a louky. Příroda na každém kroku, kam se jenom podíváte a přesto ve městě dobrá přístupnost autobusů a ostatních služeb. Každý si může pořídit vlastní bydlení. Dřevěné mobilní domy jsou skvělé pro celoroční bydlení, dají se dokonce některé typy i zkolaudovat, a hodí se také pro běžnou rekreaci. Každý domeček můžete využít jiným způsobem. Máme široké skladové zásoby, ze kterých si můžete okamžitě vybírat a velice rádi a ochotně pomůžeme i s financováním Vašeho nového bydlení.

sedací souprava

Mít vlastní pozemek a na tom vlastní domeček, to je sen mnohých z nás. Tak si ten sen splňte, uvidíte, že to není zas tak těžké, protože jsme pro Vás připravili ještě mnoho dalších služeb, které bezprostředně zprostředkujeme. Zařídíme kompletní úpravu terénu před dovezením domu, aby vše bylo odborně a znalecky připravené a přichystané. Samozřejmostí je dovoz Vašeho nového domova až na místo určení. Profesionální usazení a doladění posledních detailů. Máme také široký doplňkový sortiment na domky a poskytujeme záruční i pozáruční servis a jakékoliv další opravy nebo i úpravy.

ü U nás si můžete nechat navrhnout vlastní prostor pomocí konfigurátoru. Vyrobíme Vám domeček na míru a podle Vašich vysněných představ. Nový a krásný domov pro celou rodinu nebo pro jedince.

Domácí mazlíčci a náš domov

Téma, které se často omílá neustále dokola. Domácího mazlíčka můžete mít kdekoliv, ale často jsou s tím spojené problémy. Velké psy míváme v malých bytech. Kočky zase v jednom malém pokoji nebo naopak nám chodí po stole a kuchyňské lince. Ano domácí mazlíčky sice vždy milujeme z hloubi duše, ale některé meze se nemají překračovat. Něco jiného je to v případě, že si pořídíte vlastní dům. Proto je mobilní dům tak žádaný a i tento, leč pro někoho malý prvek, přispívá k tomu, že jsou čím dál tím oblíbenější.

pes

Domácí mazlíčci, obzvláště pak pejsci, musejí mít prostor, kde se mohou vyřádit. Nezbytné jsou procházky a také je hezké, když mohou vyjít ven a zaskotačit si jen tak pro radost nebo i s dětmi. Proto je vlastní pozemek rozhodně dobré stanovisko, kterého si postupem času vážíme více a více. Jednou člověk zjistí, jestli to byla dobrá volba a pak si začne vážit toho, co má a také svého vlastního rozhodnutí, které učinil.