Univerzální módní doplňky

Doplňky jsou pro naši vizáž téměř stejně důležité, jako slušivý outfit, nebo kvalitní make-up. Na trhu existuje nesčetné množství doplňků a vždy je z čeho vybírat. Které doplňky by však neměly chybět v žádném šatníku, protože je lze využít k více outfitům i příležitostem?

obchod s obuví

Černá kabelka

Černá kožená kabelka Novakabelka je takovým základním must have ve světě kabelek. Černou barvu totiž můžeme kombinovat úplně ke všemu a tak se hodí téměř ke každému outfitu, který si zvolíme. Je jen na nás, zda dáváme přednost kabelce přes rameno, do ruky, nebo nejraději nosíme crossbody kabelky. Tu černou koženou ve výsledku unosíme nejvíc, proto je důležité dbát na kvalitu a koupit takovou, která něco vydrží a ochrání veškerý náš majetek, který zkrátka musíme mít neustále u sebe.

Jednoduchý batůžek

Batůžky se hodí k příležitostem, kdy běháme z místa na místo, neb os sebou neseme větší množství věcí a tahání kabelky by mohlo být nepohodlné. Do školy, do práce, na pochůzky, procházky. Batůžek by měl být střední velikosti, aby vypadal mile a elegantně, ale zároveň aby se do něj vměstnala láhev s pitím, kniha, peněženka a případně nějaká svačina. Barvu bychom měli volit takovou, která se zkrátka hodí ke všemu – ideální jsou černá, nebo bílá.

obchod z ptačí perspektivy

Velký šátek

Každá žena by měla vlastnit alespoň jeden velký šátek. K čemu? V zimě zahřeje namísto šály, v chladném letním večeru jej můžeme použít jako přehoz přes ramena, na koupališti zavázat přes plavky, a jindy jej použít zkrátka jako šátek. Zde je ideální jednoduchá barva, která se však bude hodit k většímu množství oděvů v našem šatníku. Černá působí příliš smutečně a bílý šátek se snadno umaže. Béžová, starorůžová, jemně modrá, nebo světle hnědá.

A kde nakoupit doplňky s dlouhou životností, příjemným materiálem a zkrátka univerzálním nadčasovým stylem? Vyhněte se tržnicím a nakupujte tam, kde vědí, co prodávají, jinak riskujete, že se vám doplňky po pár týdnech rozpadnou. Například stále oblíbenější e-shop Nová kabelka nabízí velký výběr kvalitních doplňků pro muže i ženy, a to v nejlepší kvalitě za cenu dostupnou pro každého.