Ohromně velká nabídka tašek

Ohromně velká nabídka tašek

Parádně velkou nabídku tašek https://www.promodarky.cz/kategorie/reklamni-predmety/tasky-a-batohy/tasky-a-batohy-tasky-a-batohy/ všech druhů vám můžeme poskytnout, protože nabízíme i výběr nejen z mnoha druhů, ale i materiálů, jako jsou například i plachtovina nebo natíraný papír s lesklou plastifikací sto sedmdesát gramů na metr čtverečný, či PVC anebo pro milovníky ekologie z recyklované bavlny.

kabelky výběr

Recyklovaná bavlna

Z tohoto materiálu nabízíme v současné době líbivé dárkové tašky s úchyty z bavlněné šňůrky. Tuto taštičku můžete opakovaně používat, a je proto ideální na drobné dárky, které budete darovat s láskou v srdci a radostnou myšlenkou, že jste i vy malým kousíčkem napomohli k ekologické obnovitelnosti.

Materiál plachtovina?

Pro ty, kteří nevědí, na co se používá plachtovina a vybaví se jim pouze stan v přírodě, pak hrdě hlásíme, že i u nás dokážeme nabídnout voděodolnou tašku, která má potřebnou karabinovou přezku. Tato taška je vyhledávanou vodáky a i cyklisty, protože je vhodná jak do vody, tak proti deštivému počasí, kdy nepropustí vodu.

vodák voda

A neznáme nic horšího, než promočený cyklista, který se nemá do čeho převléknout. Kdežto v naší voděodolné tašce bude uchovávat pěkně suché oblečení … Taška je navíc kompaktní a snadno se skládá, takže nezabírá mnoho místa, ba právě naopak. Její objem je až dva a půl litru.

Máte rádi šmrncovní barvy a rádi kabely střídáte?

Pak doporučujeme právě pro vás látkové nebo z pevného nylonu s textilní podšívkou, kdy uvnitř je žádaná kapsička na zip, kam můžete ukrýt své osobní doklady i peněženku, pokud nejste zrovna zvyklí ji nosit v kapse na těle.

Kabely přes rameno mají popruhy s nastavitelnou délkou okolo sto šedesáti centimetrů a můžete si je libovolně upravovat k vaší maximální spokojenosti.

Neváhejte a objednávejte přímo nyní! Jsme tu pro vás a pro vaše potřeby, které ctíme a rádi vám ve všem vyjdeme vstříc.