Xiaomi Redmi 7

Xiaomi Redmi Note 7 je jeden z mobilních telefonů, na který nepotřebujete astronomický rozpočet. V této cenové kategorii ovšem skutečně umí zaujmout.

Xiaomi Redmi Note 7

Potěší mnoho zákazníků

Už při jeho koupi a otevření originální krabičky nás čeká překvapení, protože se v ní dokonce nachází i průhledný obal, což rozhodně není samozřejmostí, a navíc se vždy hodí, protože ochrání mobilní zařízení. Samozřejmostí je nabíječka, ale zase nedostaneme žádná sluchátka, což je trochu škoda. Vzhledově se celkem povedl, protože není to žádný propadák, ale zase nějaké nadčasové zpracování neočekávejte.

mobilní telefo

Konstrukce je vyrobena z plastu, což má své výhody, protože plast lépe pojme případnou energii při různých nárazech, kdy hliník na tom není tak dobře a prasknutý displej je u něj mnohem obvyklejší. Displej poskytne opravdu slušnou plochu, na kterou se dá dívat, protože grafika i barvy jsou na velmi dobré úrovni a potěší i náročnější uživatele, kteří si nekoupí jen tak ledajaký telefon. Nezaostává nám ani zvukový projev, a to i u reproduktoru. Výkon je dostačující a budete si moci zahrát i náročnější hry a aplikace.

Ochrana obalem

Když se podíváme na dnešní mobilní telefony, tak jsou opravdu výkonově našlapané a rozhodně zvládnou spoustu procesů. Ale mají slabinu v tom, že je musíme správně používat. Možná si pamatujete doby, když jste měli nějaký starý tlačítkový telefon. Ten Vám mohl často spadnout a dělo se s ním všechno možné, ale ve většině případů to skončilo jen pár škrábanci.

průhledný obal

V dnešní době mají chytré mobilní telefony dotykové displeje, což je skvělé, ale na ty musíme být opatrní, protože stačí jeden pád a musíme podstoupit drahou výměnu. A proto je nejlepší zakoupit pouzdro Xiaomi Redmi Note 7, které je opravdu odolné a uchrání zařízení před vším poškozením. Na výběr je přes 100 produktů, takže s malým výběrem rozhodně mít problém nikdy nebudete. Rovnou můžete koupit i tvrzené sklo, protože to kromě prasknutí displeje chrání také proti škrábancům, kterým se při denním používání často neubráníme.