Americká hypotéka – peníze na veškeré potřeby

Kdo by neuvítal na svém účtu vysoký obnos financí, díky kterému by si mohl splnit veškeré svoje sny a uspokojit veškeré potřeby nebo vyřešit finanční problémy? Takový člověk snad ani neexistuje, protože každému padne vhod finanční injekce a hlavně v případě, když na účtu potřebný obnos chybí.

otazník

V případě, že potřebujete vyšší částku snadno a rychle a bez dokládání účelu využití peněz, tak takové výhody nabízí americká hypotéka.
Její charakter spočívá právě v tom, že na rozdíl od klasické hypotéky, u které je možné peníze využít pouze na bydlení, tato umožňuje využít peníze, na co jen chcete. Možná si řeknete, že to přece umí i spotřebitelský úvěr. To ano, ale rozhodně z něj nezískáte tak vysokou částku a za tak výhodných podmínek.
Podmínkou pro získání je ručení nemovitostí a právě z této nemovitosti můžete získat až 70% tržní hodnoty. S takovou částkou se nechá už ledacos vyřešit. Můžete si tak pořídit nový nábytek i spotřebiče, auto, dovolenou či cokoliv potřebujete a to vše bez toho, abyste finanční společnosti dokládali účel využití.

Výhody z nebankovních společností
Tuto formu hypotečního úvěru máte možnost získat jak v bance, tak i u nebankovních společností. Avšak v případě, že máte nízké příjmy nebo je nemůžete doložit či dokonce máte záznam v registrech dlužníků, tak se v bance se šancí získat tento úvěr můžete rozloučit.

banka

Nemusíte však propadat panice, protože jej poskytují také nebankovní společnosti a to za podobně výhodných podmínek jako banky. Úrok se pohybuje již od 4% ročně a doba splatnosti se nechá nastavit až na 30 let.
K tomu je možné úvěr získat i přes záznamy v registrech dlužníků, nízkou bonitu či příjmy, které třeba ani nemůžete nebo nechcete doložit. Díky těmto skvělým podmínkám má šanci na peníze dosáhnout spousta žadatelů.
Již do 24 hodin budete znát odpověď a peníze můžete nakonec využít třeba i na vyplacení dluhů a exekucí.