Ano, přípravky na jejich likvidaci

Nejsou to jen vaše obydlí, kde tyto přípravky používáte. Na vaší zahradě také mohou tito zástupci hmyzí říše silně ovlivnit vaši pracně vydobytou úrodu. A to tím, že najednou zjistíte, že vaše maliny a rybíz, ale i větší ovocné stromy jsou plné mšic, které ožírají sladké výhonky těchto rostlin. A kolem nich se, jak vzápětí zjistíte, pohybuje spousta mravenců. Ti se právě živí sladkými výměšky mšic a tyto mšicí potvůrky dokonce ochraňují před predátory, jako je například slunéčko sedmitečné. Mravenci dovedou být opravdu dotěrní, a pokud je máte v kuchyni, kde pobíhají po stole, kde si chystáte jídlo, tak vás asi přejde chuť. Tady není o co stát, vždyť víte, že venku do svých mravenišť, tahají vše. Nejen kousky vašeho pečiva, ale různý uhynulý hmyz a podobné pochutiny.

mravenčí skupina

Kromě uvedeného, mravenci se také podílejí na uvolňování dlažby kolem vašeho domu a na chodnících. Ale toto se děje dokonce i na cyklostezkách, což může být až nebezpečné pro jízdu na kolech. A čím to je, že se dlažba uvolní? No je to tím, že mravenci vynášejí zrnka písku, kterými jsou jednotlivé dlažební kostky vyspárované a po deštích a zimě dochází k uvolnění celého chodníku, který se stane nestabilním a také nebezpečným. A co tedy dělat, jak se tohoto dotěrného hmyzu zbavit? Už vás nebaví pořád kupovat různé jedy, abyste tyto malé a všude přítomné příslušníky hmyzu přelstili a zbavili se jich. Tady vám určitě pomůže hubení mravenců Praha-deratizacnisluzby.

jsou zde mšice

Ano, zde jsou odborníci, kteří vás tohoto nepříjemného hmyzu zbaví. A nejen tohoto druhu, můžete je oslovit také, pokud máte problémy s hlodavci, jako jsou potkani, hraboši, myši. Takže svěřte tyto úkoly profesionálům a budete mít klid. Ale pospěšte si, tyto druhy savců přenášejí různé nemoci a vy potřebujete ochránit svou rodinu před možnými škodlivými infekcemi.