Dovolená na Bahamách

Bahamy. Ideální místo kde strávit letní dovolenou. Kromě mnoha širokých pláží, které ani nestihnete všechny navštívit, jsou zde i golfová hřiště, luxusní hotely a mnoho, mnoho dalších. Rozhodně bychom mohli Bahamy označit doslova za ráj na zemi. Dovolenou na Bahamách si ale nemůže bohužel dovolit každý. Služby nejsou zrovna nejlevnější.
bahamy ostrov
Bahamské ostrovy patří jednoznačně k nejoblíbenějším místům amerických pracháčů. V hotelech, za které utratíte neskutečné množství peněz, vám snesou doslova modré z nebe.
Slyšeli jste někdy o oblasti zvané Exuma? Právě v této oblasti se nachází ty nejkrásnější pláže a nejluxusnější hotely. V každém hotelu dostanete přiděleného komorníka, který je vám k dispozici 24/7. Zajistí dokonce cokoliv, na co si zrovna vzpomenete. Pokud budete chtít například další den ráno posnídat na pláži, budete snídat na pláži.
bahamy pobřeží
Pokud bychom hovořili o luxusu, který je trochu dostupnější, pak je určitě důležité zmínit ostrov zvaný Paradise Island. Možná byste ale nečekali, že tento ostrov je soukromým majetkem. Už na začátku 60. let zde začaly vznikat kasina, hotely a mnoho dalších.
Pokud jste fanoušky hotelu Atlantis, který se nachází v Dubaji, pak bude hotel Royal Towers jasnou volbou. Jedná se totiž o naprosté dvojče.
Nejdůležitější jsou ale samozřejmě pláže. Ty jsou proslulé nejen svou šířkou, ale také čistotu. Snad nikde na světě nenajdete tak čisté pláže a snadný přístup k vodě. Jestliže navíc milujete šnorchlováni, pak si zde přijdete na své. Voda je totiž nejen čistá, ale také krásně tyrkysová.
bahamy pobřeží s hotelem
Jestli nepatříte mezi fanoušky pláží, pak jsou i jiné možnosti, jak strávit takovou dovolenou. Mezi velmi oblíbená místa, která turisté rádi navštěvují, patří město Nassau nebo ostrov Cat Island.
Pokud máte našetřeno pár miliónů a nevíte kam s nimi, rozhodně byste měli na Bahamy zavítat, jelikož na tuhle dovolenou nikdy nezapomenete.