Jak na zelenou kartu?

Zkusili byste rádi své štěstí v Americe? Láká vás představa, že byste žili ve Spojených státech, pracovali tam a prožili si třeba i svůj pověstný americký sen?

Není na tom vlastně nic neobvyklého. O něčem podobném sní mnozí z našinců. Ovšem nemalá část z nich o tom prostě jenom sní, a to do doby, než tento sen zkrátka oželí. Protože vlastně neví, jak na to. USA jsou přece jenom dalekou zemí, a tak našincům chybí zkušenosti z této, neznáme zase až tak dobře tamní situaci, zákony a předpisy. A tak možná podvědomě tušíme, že by nás tam nenechali, že by nás odmítli a v případě našeho odporu deportovali. A určitě na tom nemalý kus pravdy je.

vlajka USA

Ovšem na podobné snění se rezignovat nemusí. A když člověk po životě v Americe touží, může zkusit své štěstí. Ovšem pochopitelně není záhodno riskovat. Daleko rozumnější je vsadit při snaze o dosažení svého cíle na někoho, kdo se tam vyzná, kdo dobře ví, co a jak učinit, aby se touha po životě v Americe stala realitou.

A když je tak někomu zapotřebí zelená karta USA, když jde tomuto o americké občanství či pracovní povolení, je záhodno vsadit na česky mluvící americkou imigrační kancelář, která se na toto specializuje a může tak poskytnout více než užitečnou pomoc.

státy USA

Tato kancelář zastupuje americké zaměstnavatele mající zájem o zahraniční zaměstnance, stejně jako zastupuje i lidi, kteří touží právě po tamním pracovním povolení, zelené kartě nebo občanství. Tato ví, kdy je zapotřebí jaké vízum a jak toto získat, tato může poskytnout cenné rady i podporu.

A ten z našinců, který vsadí na tuto skutečně profesionální službu, má určitě mnohem lepší vyhlídky na to, že se v oné zemi neomezených možností uchytí. A že si splní svůj americký sen. Na rozdíl od toho, kdo by zkoušel štěstí na vlastní pěst, chyboval a tím se sám připravil o svou naději na úspěch.